Будни, 18:00

Репортер 08.04.2014 (выпуск 18:00)

Почти семьдесят задержанных и ни одного выстрела. Так завершилась анти - террористическая операция в Харькове.

А вот луганские сепаратисты усиливают позиции. Забаррикадировались в здании местного СБУ.

Так называемая “Донецкая Республика " не продержалась и дня.
 
В Николаеве сепаратистов разогнали сторонники евромайдана.
 
Сначала выпустить пар, а затем - к работе. Так в Верховной Раде прошел пленарный день.
 
События на Востоке Украины - подготовленные Россией. Убежден официальный представитель американского госдепартамента Дженнифер Псаки.
 
Бойкот российских товаров дает результат. Международные бренды, которые имеют производство в России, теряют прибыль.
 

Назад
Оставить комментарий
Что бы комментировать авторизируйтесь
 • 09.04.2014 01:30:01
  Я громадянин України, мені 25 років і я живу на сході нашої країни, а саме у Луганській області. У цьому листі я хотів би висловити свою думку щодо останніх подій у нашому регіоні.
  Я обурений тим, що зараз відбувається у Луганську, Донецьку та Харкові, тому що люблю свою країну та вважаю недопустимими окупацію адміністративних будівель та підняття над ними прапорів інших держав.
  Все своє свідоме життя я живу в незалежній Україні і ,незважаючи на те, що моєю рідною мовою є російська, вважаю, що українська має бути єдиною державною мовою. Людям, для яких як і для мене російська є рідною, ніщо не перешкоджало та не перешкоджатиме і надалі спілкуватися цією мовою.
  Мої батьки та інші знайомі старшого покоління, що значну частину свого життя провели в Радянському Союзі, мають симпатії до Росії, але тим не менш не підтримують сепаратизму. Я ставлюся до Росії так само, як і до Білорусі чи Польщі, тобто нейтрально, як і до всіх інших країн-сусідок України. Мою точку зору поділяють усі без останку мої друзі, однокласники та однокурсники, що є моїми ровесниками. Я впевнений, що ті, хто молодше нас, думають не інакше. Вони всі відстоюють єдність нашої держави, а це не малий прошарок українського суспільства.
  Я переконаний у тому, що сьогочасні протести на сході України є штучними, незалежно від того, хто їх фінансує – російське керівництво, колишня влада на чолі з Януковичем чи два останні елементи разом. Сепаратистів, що зі зброю штурмують адміністративні будівлі та утримають заручників, не можна назвати мирними протестувальниками, а від того вони є терористами. Пропоную тим, хто захищає інтереси Росії, переїхати до цієї країни, аби вже на її території повною мірою задовольнити свої духовні, культурні та насамперед матеріальні потреби. Кримський досвід показує, що проблем з друком нових паспортів для охочих у цієї країни немає.
  Я за єдину та сильну Україну, яка без зовнішніх впливів, будь вони зі Сходу чи з Заходу, самостійно вирішуватиме своє майбутнє.
  З повагою,

  Олександр Г.
смотрите
на новом